Do 31.12.2019 máte poslední možnost sjednat Pojištění Na Pokuty za stávající ceny!

StatistikaZa 6 let nám důvěřuje přes 39 000 řidičů a společností. O Váš komfort při řešení dopravních přestupků se aktuálně stará 47 zaměstnanců na 3 pobočkách, denně nám zašlete 0.8 gb dat, které zpracovává 6 zpracovatelů přestupků, kteří Vám zároveň 270x denně odpoví na livechatu na Váš dotaz v průměru do 47 vteřin. Průměrná doba správního řízení od zahájení do zastavení je 259 dní s úspěšností 98%. Každý den pro nás znamená 17 ústních jednání u správních orgánů, 1,3 soudní jednání, 5 návštěv správních orgánů za účelem pořízení kopie spisové dokumentace a přibližně 130 šálků kafe.

Chcete se stát naším klientem a nebaví vás vyplňovat webový formulář? Chcete zjistit informace, které nejsou na webovových stránkách uvedené? Máte dotaz k funkčnosti produktu, nebo nám chcete sdělit, že je neetický? V každém případě jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu, či prostřednictvím webového formuláře, a to v pracovní dny od 8 do 17 hod.

Víte, že hlava radarového zařízení v policejním vozidle musí mít náklon 22 stupňů, tudíž není možné měření provádět, pokud před policistou "kličkujete" nebo prudce brzdíte?

Ukázky naší práce

Telefonování

Překročení rychlosti o 20 km/h

Vybodování

Obhajoba pro osobu, která nebyla klientem

Máte dotaz ke konkrétnímu přestupku, případně fungování pojišťovny? Napište nám na [email protected] a zastavte se za námi na KAFE! Máme pobočky po celé ČR. Tato rozhodnutí jsou pouze zlomkem z celkových 30.000+ ročně řešených přestupků.